SCORE MATCH V1.01 FULL APK – ERKEN ERİŞİM

SCORE MATCH V1.01 FULL APK 


Score! Match v1.01 FULL APK, futbol ve şut çekme oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını futbol oyunları ile ünlenen First Touch Games Ltd. firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız takımınız ve futbolcularınızla ile bulunduğunuz maçlarda rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmeye çalışmaktır. Score! Match henüz ülkemiz ve birçok cihaz için indirilmeye sunulmadığı için FULL APK yani erken erişim olarak sunuyorum bu sayede birçok kişiden önce giriş yapabilir, maçların kralı olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen maçlar, zorlu rakipler, dünyanın dört bir yanından oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Score Match v1.01 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Score! Match Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyun görüntüleri İNDİRMELER HAKKINDA
Bilgilendirme 1 : Bazı cihazlarda "Dosya Açılamıyor" hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır. 


Bilgilendirme 2 : Bazen "Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi." hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.


OYUNU DOSYAYI İNDİR BUTONUNA TIKLAYARAK İNDİREBİLİRSİNİZ. İYİ OYUNLAR...
--------tıkla indir--------


Google Plus ile Paylaş

Kısaca: bilisimant

Apksepetim.com İçerik Editörü.
    BLOGGER YORUMLARI
    FACEBOOK YORUMLARI

0 yorum:

Yorum Gönder